Reikia patarimo?


Vardas:

El. paštas:
Žinutė:

Aš esu robotas:
Reikia patarimo? Spauskite čia
Reikia meistro?
Reikia Meistro? | Privatumo Politka

Kokia yra ši privatumo politika

Ši privatumo politika skirta šiam tinklalapiui www.meistrasman.lt, kurią teikia „UAB Pramonės linija” ir reglamentuoja naudotojų, kurie nori jį naudoti, privatumą. Politika nustato įvairias vartotojų privatumo sritis ir apibrėžia naudotojų, svetainių ir svetainių savininkų įsipareigojimus bei reikalavimus. Be to, šioje politikoje bus išsamiai aprašyta, kaip ši svetainė tvarko, saugo ir apsaugo naudotojo duomenis ir informaciją.

Svetainė

www.meistrasman.lt svetainė ir jos savininkai aktyviai vertina naudotojų privatumą ir užtikrina, kad būtų imamasi būtinų veiksmų siekiant apsaugoti savo naudotojų privatumą per visą jų lankomąją patirtį. Ši svetainė atitinka visus Lietuvos nacionalinius įstatymus ir vartotojų privatumo reikalavimus.

Kokią asmeninę informaciją mes renkame?

Kai kreipiatės prisijungti/registruotis prie mūsų paslaugų, mes paprašysime platesnes informacijos apie jus ir jūsų įmonę. Svetainė surinks sekančius duomenis: tai apima, bet neapsiriboja: jūsų vartotojo vardą, vardą, adresą, telefono numerį, el. pašto adresą, gimimo datą, lytį, mokėjimo informaciją ir techninius duomenis.

Techniniai duomenys

Mes galime rinkti informaciją apie jūsų kompiuterį, įskaitant, jei įmanoma, jūsų IP adresą, operacinę sistemą ir naršyklės programinės įrangos tipą, sistemos administravimui ir pranešti apie bendrą informaciją mūsų reklamuotojams. Tai yra statistiniai duomenys apie mūsų "naudotojų" naršymo veiksmus ir modelius ir nebus naudojami asmeniškai identifikuoti. Mes naudojame slapukus, kad galėtume sekti, kas esate tarp prašymų. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukus, įskaitant tai, kaip pamatyti, kokie slapukai buvo nustatyti ir kaip juos valdyti ir ištrinti, apsilankykite http://www.aboutcookies.org/ www.meistrasman.lt naudodami Google Analytics stebi naudotojų veiklą, kad nustatytų problemas ir patobulintumėte mūsų svetainę. Jei norite atsisakyti "Google" interneto stebėjimo, apsilankykite https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

Informacijos naudojimas

Klientams / vartotojams - kai skelbiate darbą internete ir ieškote meistro, pasidalijate savo vardą ir telefono numerį. Meistrams - kai būsite užsiregistravę svetainėje, mes pasidalinsime Jūsų vardu, vaizdu, apibūdinimu viešiesiems vartotojams ir klientams; Interneto svetainės vartotojams mes pasidalinsime jūsų telefono numeru, Jūsų apytikslia buvimo vieta, el. pašto adresu ir galbūt kita informacija su klientu. Meistrų kontaktinė informacija nebus dalijama ar rodoma viešai, nebent meistrui su tuo sutikus. Vartotojų / klientų kontaktiniai duomenys gali būti bendrai naudojami meistrams po to, kai "paskelbiate darbą" svetainėje www.meistrasman.lt. Mes galime naudoti jūsų pateiktą kontaktinę informaciją, kad galėtume susisiekti su jumis el. paštu, SMS ir telefonu, susijusiais su mūsų paslaugomis. Mes galime naudoti jūsų pateiktą informaciją: padėti jums naudoti svetainę, nustatyti apgaulę, padėti mums išspręsti ginčus ir laikytis mūsų nuostatų. Mokymo tikslams ir kokybės kontrolei mes galime stebėti / įrašyti bendravimą su mūsų darbuotojais.

Slapukų naudojimas

Ši svetainė naudoja slapukus, kad vartotojai galėtų geriau lankytis svetainėje. Kai taikoma, ši svetainė naudoja slapuko kontrolės sistemą, leidžiančią vartotojui pirmą kartą apsilankyti svetainėje, leisti arba uždrausti naudoti slapukus savo kompiuteryje / įrenginyje. Tai atitinka naujausius tinklalapiuose taikomus teisės aktų reikalavimus, norint gauti aiškų naudotojų sutikimą prieš palikdami juos arba skaitant failus, pvz., Slapukus vartotojo kompiuteryje / įrenginyje. Slapukai yra maži failai, išsaugoti vartotojo kompiuterio kietajame diske, kuriuose kaupiama ir saugoma informacija apie naudotojo sąveiką ir svetainės naudojimą. Tai leidžia tinklalapyje per savo serverį teikti vartotojams pritaikytą patirtį šioje svetainėje. Vartotojams patariama, kad jei jie nori neleisti naudoti ir išsaugoti slapukų iš šios svetainės į jų kompiuterio standųjį diską, jie turėtų imtis būtinų veiksmų savo interneto naršyklių saugos nustatymuose, kad blokuotų visus slapukus iš šios svetainės ir jos išorės paslaugų teikėjų. Ši svetainė naudoja stebėjimo programinę įrangą, kad galėtų stebėti lankytojus, kad geriau suprastų, kaip jie naudoja. Šią programinę įrangą teikia "Google Analytics", kuris naudoja slapukus, kad stebėtų lankytojų naudojimą. Programinė įranga išsaugos slapuką į jūsų kompiuterio standųjį diską, kad stebėtų ir stebėtų jūsų dalyvavimą ir naudojimąsi svetaine, bet nebus saugoma, neišsaugoma ar surenkama asmeninė informacija. Čia galite perskaityti "Google" privatumo politiką, jei norite gauti papildomos informacijos http://www.google.com/privacy.html. Kiti slapukai gali būti saugomi jūsų kompiuterio kietajame diske iš išorinių tiekėjų, kai šioje svetainėje naudojamos persiuntimo programos, rėmėjų nuorodos ar skelbimai. Tokie slapukai naudojami konversijai ir persiuntimui stebėti ir paprastai baigiasi po 30 dienų, nors kai kurie gali užtrukti ilgiau. Asmeninė informacija nėra saugoma, išsaugoma ar surinkta.

Kontaktai ir bendravimas

Vartotojai, susisiekę su šia svetaine ir (arba) jo savininkais, tai daro savo nuožiūra ir pateikia bet kokią tokią asmeninę informaciją, kurios prašoma jų pačių rizika. Jūsų asmeninė informacija laikoma privačiai ir saugoma saugiai, kol laikas nebebus reikalingas arba nebus naudojamas, kaip išsamiau išdėstyta 1998 m. duomenų apsaugos įstatyme. Buvo imtasi visų pastangų, kad būtų užtikrinta saugi ir patikima forma siunčiant pranešimų teikimo procesą. Tačiau vartotojai naudodamiesi bet kokia informacijos pateikimo forma, jie tai daro savo pačių rizika. Ši svetainė ir jos savininkai naudoja bet kokią pateiktą informaciją, kad suteiktų Jums daugiau informacijos apie siūlomus produktus ar paslaugas, arba padėti jums atsakyti į bet kuriuos Jūsų pateiktus klausimus ar abejones. Tai apima ir Jūsų duomenų naudojimą, kad galėtumėte užsiprenumeruoti bet kurią el. pašto informacinių biuletenių programą, kuria veikia svetainė. www.meistrasman.lt garantuoja, kad Jūsų duomenys nėra ir nebus perduoti jokioms trečiosioms šalims.

El. Naujienlaiškis

Ši svetainė naudoja el. pašto informacinę biuletenių programą, skirtą informuoti abonentus apie šioje svetainėje pateikiamas prekes ar paslaugas. Visi svetainės vartotojai sutinka užsiprenumeruoti naujienlaiškį per internetinį automatizuotą procesą. Kai kurios prenumeratos gali būti apdorojamos rankiniu būdu, visos kitos prenumeratos gali būti naudojamos automoatizuotai. Prenumeratos yra priimamos laikantis LT šlamšto įstatymų, išsamiai išdėstytų 2003 m. Privatumo ir elektroninių ryšių nuostatuose. Visos su prenumerata susijusios asmens duomenys saugomos saugiai ir laikantis 1998 m. Duomenų apsaugos įstatymo. Jokios asmeninės informacijos perduoti trečiosioms šalims ar dalintis su jais. Įmonės / asmenys, nepriklausantys šioje svetainėje veikiančiai bendrovei, pagal 1998 m. duomenų apsaugos įstatymą galite paprašyti, kad jūsų svetainės el. pašto informacinės biuletenių programos svetainėje būtų laikomos asmeninės informacijos kopijos. Bus mokamas nedidelis mokestis. Jei pageidaujate, kad turėtumėte informacijos kopiją, susisiekite su mumis. Šioje svetainėje arba jos savininkų paskelbtose rinkodaros kampanijose gali būti stebėjimo funkcijos pagal faktinį el. laišką. Abonento veikla yra stebima ir saugoma duomenų bazėje būsimai analizei ir vertinimui. Tokia sekta veikla gali būti: elektroninių laiškų atidarymas, el. laiškų persiuntimas, el. pašto turinio nuorodų paspaudimas, laikas, datos ir veiklos dažnumas [tai beveik nėra išsamus sąrašas]. Ši informacija naudojama tolesnei el. pašto kampanijai patikslinti ir pateikti vartotojui tinkamesnį turinį, pagrįstą jų veikla. Pagal LT Spam teisės aktus, privatumo ir elektroninių ryšių reglamentus 2003 abonentams suteikiama galimybė bet kada atsisakyti abonemento automatizuotoje sistemoje. Šis procesas yra išsamiai apibūdintas kiekvienos pašto kompanijos pogrupio dalyje. Jei automatinė neprisijungimo sistema yra nepasiekiama, aiškios instrukcijos, kaip atsisakyti prenumeratos gali būti suteiktos el. paštu.

Išorinės nuorodos

Nors šioje svetainėje tikimasi, kad bus įtrauktos kokybiškos, saugios ir tinkamos išorinės nuorodos, vartotojams patariama priimti atsargumo principą prieš spustelėję bet kokias išorines žiniatinklio nuorodas, paminėtas šioje svetainėje. Šios svetainės savininkai, nepaisydami visų savo pastangų, negali garantuoti ar patvirtinti bet kokios išoriškai susietos svetainės turinio. Todėl vartotojai turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jie spustelėja išorines nuorodas savo rizika, ir ši svetainė ir jos savininkai negali būti laikomi atsakingais už bet kokius nuostolius ar pasekmes, atsirandančius dėl bet kokių minėtų išorinių nuorodų.

Skelbimai ir reklaminės nuorodos

Šioje svetainėje gali būti rėmėjų nuorodos ir skelbimai. Paprastai jie bus teikiami per mūsų reklamavimo partnerius, kuriems gali būti pateikiama išsami privatumo politika, tiesiogiai susijusi su jų teikiamomis reklamomis. Paspaudę bet kokius tokius skelbimus atsiųsime jus į reklamuotojų svetainę per persiuntimo programą, kuri gali naudoti slapukus ir stebės iš šios svetainės siunčiamų persiuntimų skaičių. Tai gali būti slapukų naudojimas, kuris gali būti išsaugotas jūsų kompiuterio standžiajame diske. Todėl vartotojai turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jie spustelėja remiamąsias išorines nuorodas savo rizika, ir ši svetainė ir jos savininkai negali būti laikomi atsakingais už bet kokius nuostolius ar pasekmes, atsirandančius dėl bet kokių minėtų išorinių nuorodų.

"Socialinio bendravimo" platformos

Bendravimas, įtraukimas ir veiksmai, kurių imamasi per išorines socialinės žiniasklaidos platformas, kuriomis ši svetainė ir jos savininkai dalyvauja, yra tinkamos pagal atitinkamas sąlygas ir privatumo politiką. Vartotojams patariama sąmoningai naudotis socialinės žiniasklaidos platformomis ir sąmoningai bendrauti su jais bei įsitraukti į juos, atsižvelgiant į jų privatumą ir asmens duomenis. Ši svetainė ir jos savininkai nebus paprašyti asmeninės ar slaptos informacijos per socialinės žiniasklaidos platformas ir paskatinti naudotojus, norinčius aptarti smulkius duomenis, kad su jais susiektų per pirminius ryšių kanalus, pvz., telefonu arba el. paštu. Ši svetainė gali naudoti socialinio bendravimo mygtukus, kurie gali tiesiogiai bendrinti žiniatinklio turinį iš tinklalapių prie atitinkamos socialinės žiniasklaidos platformos. Prieš naudodamiesi tokiais socialinio bendrinimo mygtukais, patariamiems vartotojams pataria, kad jie tai daro savo nuožiūra, ir atkreipia dėmesį į tai, kad socialinės žiniasklaidos platforma gali sekti ir išsaugoti jūsų prašymą bendrai naudoti tinklalapį per Jūsų socialinės žiniasklaidos platformos paskyrą.

Sutrumpintos nuorodos į socialines žiniasklaidos priemonės

Ši svetainė ir jos savininkai per savo socialinės žiniasklaidos platformos paskyras gali dalytis interneto nuorodomis su atitinkamais tinklalapiais. Vartotojams patariama imtis atsargumo ir gero sprendimo prieš spustelėję bet kuriuos sutrumpintus URL, paskelbtus socialinės žiniasklaidos platformose, šią svetainę ir jos savininkus. Nepaisant to, kad dauguma pastangų užtikrinti, kad bus paskelbti tik tikri URL, daugelis socialinės žiniasklaidos platformų yra linkę į šlamštą ir įsilaužimą, todėl ši svetainė ir jos savininkai negali būti laikomi atsakingais už bet kokią žalą ar pasekmes, atsiradusias dėl bet kokių sutrumpintų nuorodų.