Reikia patarimo?


Vardas:

El. paštas:
Žinutė:

Aš esu robotas:
Reikia patarimo? Spauskite čia
Reikia meistro?
Reikia Meistro? | Meistrams
Meistrams
Projektas "meistrasman.lt" orientuojasi į pavienius profesionalus, kurie ieško darbo ar nori užsitikrinti klientų ratą ne tik dabar, bet ir ateityje. Mes Jus pasiūlysime tiek smulkiems tiek stambiems klientams, todėl Jūsų darbo pasiūla gali ženkliai išsiplėsti. Registracija yra nemokama.

Žengiame sparčiu bei tvirtu žingsniu į Lietuvos statybų sektorių ir planuojame būti itin geru pagalbininku tiek meistrams tiek Jų ieškantiems privatiems bei verslo klientams. Meistrasman.lt - verta pasirinkti!

Kodėl?
  • Mūsų paieškos sistemoje Jus ras tiek privatūs klientai, tiek įdarbinimo agentūros, įvairios kompanijos bei organizacijos.

  • Kad užtikrintume meistrams pastovų darbą, daug investuojame į reklamą. Mūsų projekto reklamos vadybininkai dirba įvairiose reklamos srityse ir pasiruošę kuo skubiau padėti Jums rasti darbą.

  • Mes Jums padėsime susirasti papildomą o gal ir pakeisti Jūsų pastovų darbą, kuris jau nebepatenkina Jūsų poreikių.

  • Mūsų projektas buvo sukurtas ir subalancuotas įvarios srities specialistų, kurie yra dirbę visose srityse, taigi skirtingai nei kituose panašaus pobūdžio projektuose, mes jums uztikrinsime darbą be konkurencijos.

  • Dėl Jūsų saugumo bei konfidiancialumo asmeniniai Jūsų duomenys (pavardė, adresas, telefono numeris, el. paštas ir kt.) nebus viešai rodomi ir nebus prieinami tretiesiems asmenims.
Registruokites ir pradėkite gauti papildomus darbus iš karto, neprarasdami galimybės uždirbti daugiau pinigų nei uždirbate dabar!

Taigi dirbsime kartu - tik skirtingais darbo įrankiais ir skirtingą darbo pobudį!