Reikia patarimo?


Vardas:

El. paštas:
Žinutė:

Aš esu robotas:
Reikia patarimo? Spauskite čia
Reikia meistro?
Reikia meistro? | Apie Mus
Apie mus
"Meistrasman.lt" yra skirtas privatiems/verslo vartotojams bei meistrams/darbininkams, statybinės technikos paslaugų ir nuomos tiekėjams, o taip pat ir statybinių prekių tiekėjams padėti lengviau ir greičiau surasti vieniems kitus.

Šio projekto tikslas - suburti kuo daugiau meistrų, paprastų darbininkų, statybinės technikos paslaugų ir nuomos tiekėjų bei statybinių prekių tiekėjų į vieną duomenų bazę visoje Lietuvoje, kad prireikus vartotojui būtų lengva surasti reikiamą meistrą, statybinių paslaugų ar prekių tiekėją.

"Meistrasman.lt" - sukurtas remiantis specialistų rekomendacijomis, žmonių apklausomis bei mūsų visų gyvenimo praktika.

Ilgai rinkta medžiaga, informacija bei apklausos mums padėjo sukurti šį projektą, kuris veikia naudojant optimaliai minimalų reikalingą informacijos kiekį, padedant Jums lengviau ir greičiau surasti tai ko ieškot ir kiek įmanoma labiau taupyti Jūsų visų brangų laiką.

Šiuolaikiniai interneto projektai yra apkrauti nereikalingu ir dideliu informacijos kiekiu, kurios skaityti neturime nei laiko nei noro, todėl mes savo interneto svetainėje pateikiame tik būtiniausią informaciją ir vedame Jus tiesiai prie Jūsų pasirinkto tikslo.
Klientas