Reikia patarimo?


Vardas:

El. paštas:
Žinutė:

Aš esu robotas:
Reikia patarimo? Spauskite čia
Reikia meistro?
Kodėl ir kaip reikia neapsigauti perkant santechniką? | Meistrasman.lt | Naujienos

Naudinga informacija | Patarimai

Pradžia | Meistrams | Namų vartotojams

Kodėl ir kaip reikia neapsigauti perkant santechniką?

2018-01-16

Norime gyventi jaukiai ir saugiai, tačiau toks jaukumas pasiekiamas ne iš kart. Žinoma jaukiems ir gražiems namams įsirengti reikia nemažai lėšų. Nemažai atvejų, kai žmonės pirkdami santechniką stengiasi sutaupyti kuo daugiau. Pernkant santechniką taupyti reikėtų atsargiai. Būtent todėl, kad santechnika tarnauja ne vienerius. Dažnai ir dešimtmetį. Aptarkime santechnikos nusidėvėjimo atvejus, išsiaiskinkime kodėl būtent svarbu neperlenkti lazdos perkant naują santechniką.

Pirmiausiai pakalbėkime apie santechnikos ir remonto darbus po apdaila. Svarbu, jog rangovas atliktų tinkamai darbus ir izoliuotu sienas, lubas ir grindis, tam, jog iš už sienos, iš lauko ar kur kitur į Jūsų vonios kambarį neitųšaltis. Kitas svarbus aspektas - netaupyti per daug apdailai. Jei pikrsite pačias pigiausias plyteles - jos galbūt tarnaus tik pusmetį, metus, o gal ir mažiau... O Jūs tuo tarpu jau būsite susipirkę ir įmontavę santechniką. Kas tada? Tada teks atlikti remontą iš naujo, vėl nuimti santechnikos įrenginius ir panašiai. Tad šiuo atveju galima tik pasakyti - skūpas moka du kartus. Na ir trečiasis elementas - pati santechnika. Deja ji tikrai nėra pigi, tačiau kokybiška santechnika tarnauja ilgai ir praktiškai be priekaištų - žinoma, jei tinkamai ja dar ir rūpinatės. Nereikėtų pamiršti, kad santechniką būtina karts nuo karto valyti specialiais šveitikliais ir panašiai.
Galiausiai patarimas Jums - geriau pasitaupyti kiek ilgesnį laiko tarpą, o jei negalite ilgai laukti,  pasiskolinti ir užsisakyti specialistų paslaugas, kurie tinkamai įrengs Jūsų vonios kambarį ir patars kaip nusipirkti tinkamą santechniką.