Reikia patarimo?


Vardas:

El. paštas:
Žinutė:

Aš esu robotas:
Reikia patarimo? Spauskite čia
Reikia meistro?
Meistrasman.lt | Blog

Naudinga informacija | Patarimai

Meistrams | Namų vartotojams

Lietuvos statybininkų asociacija: kodėl bandoma supriešinti visuomenę prieš statybininkus?

2020-05-26

Statybos – tai vienas iš sektorių, kuris per visas ekonominės krizes paliečiamas labiausiai. Vyriausybė nutarė sekti kitų ES valstybių pavyzdžiu ir gelbėti ekonomiką per statybos ir infrastruktūros projektus. Tačiau priimti sprendimai šiandien sulaukia švietimo ir kultūros sektorių atstovų bei kai kurių politikų kritikos. 

Plačiau

Momentis vandens šildytuvas ar boileris?

2020-05-06

Lietuvoje nėra vieno dominuojančio būdo šildyti vandenį savo būste. Viskas priklauso nuo būsto tipo – ar tai privatus namas, ar butas daugiaaukščiame name – šiandien vanduo gali būti šildomas įvairiais būdais, du iš jų - momentiniu vandens šildytuvu arba boileriu. Kurį variantą reikėtų pasirinkti jums - spręskite vertinant individualias būsto savybes bei žemiau aptartus šių vandens šildymo būdų pliusus ir minusus. Plačiau

Koronavirusas palietė ir statybos sferą: stoja arba lėtėja statybos įmonių veikla

2020-03-20

 

Statytojai bijo, kad be pagalbos neatlaikys, kadangi statybų bendrovės jau pajuto COVID-19 padarinius. Iš užsienio nebeatvyksta subrangovai, stringa medžiagų tiekimas. Be to, Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) skelbia grėsmę dėl statybos sutarčių įgyvendinimo.

 

Plačiau

Kitas lapas Paskutinis lapas