Reikia patarimo?


Vardas:

El. paštas:
Žinutė:

Aš esu robotas:
Reikia patarimo? Spauskite čia
Reikia meistro?
Meistrasman.lt | Blog

Naudinga informacija | Patarimai

Meistrams | Namų vartotojams

Kiek kainuoja įrengti butą?

2018-01-28

Kai pradedate ieškoti būsto, kuriame norėtumėte įsikurti, pasidaro aišku, jog ši užduotis ne iš lengvųjų. Siekiant sukurti namus, kuriuose būtų gera ir patogu gyventi, geriausias patarimas – viską gerai apgalvoti.
 

 
Plačiau

Vonios kambario interjero tendencijos 2018-iesiems

2018-01-28

Nauji metai visuomet prasideda nuo planų, o šaltas sausis ir ilgi jo vakarai – pats tinkamiausias metas planuoti. Laukdami pavasario atsinaujinti nori visi – kodėl nepradėjus nuo vonios kambario? Juk tai bene vienintelė namų vieta, kurioje didžiąją dalį laiko praleidžiame vieni. Ruošiatės vonios kambario remontui? Specialistai pataria atkreipti dėmesį į vyraujančias spalvas, formas ir... technologijas. 

Vietoje dušo – lietaus kambarys

Vietoje dušo – lietaus kambarys Pamirškite dideles vonias – 2018-ieji priklauso dušams! Pagrindinė metų tendencija – dušai atviroje erdvėje, nuo vonios kambario atskirti tik nedidele stiklo pertvara. Šią tendenciją diktuoja patys vartotojai – vis daugiau jų (ypač Y ar Tūkstantmečio kartos atstovai) atsipalaidavimui renkasi būtent dušą, o ne vonią. Vonios kambario interjero tendencijos 2018-iesiems © Gamintojo archyvas Kaip rašoma spaudos pranešime, nors vonios kambario interjero tendencijos keičiasi kur kas lėčiau nei, tarkim, avalynės ar drabužių mada, aklai jomis sekti vis tik nevertėtų. Išsirinkite tas, kurios artimos jums ir susikurkite savo ramybės zoną. Teisingai parinktomis kokybiškomis medžiagomis ir vonios kambario technika galėsite džiaugtis ilgai – pagalvokite, ar masyvus sienos piešinys po dešimties metų jums patiks taip pat, kaip šiandien.

 Išmanūs unitazai 

Išmanūs unitazai Technologijoms užkariaujant vis daugiau mūsų gyvenimo sričių, ne išimtis ir vonios kambarys. Čia daugiausiai dėmesio tenka unitazui. Pasak ekspertų, šiemet augs tokių unitazo savybių, kaip savaime pakylantis ir nusileidžiantis unitazo dangtis, šildoma sėdynė ir automatinė nemalonių kvapų naikinimo sistema, paklausa. Vonios kambario interjero tendencijos 2018-iesiems © Gamintojo archyvas Tačiau populiariausia šių metų unitazo savybe taps apiplovimo funkcija. Apiplaunantys tualetai ne tik sutaupys vietos, bet ir pakels vonios kambario higienos kartelę.

Skaitykite daugiau: http://www.manonamai.lt/mano-namai/vonios-kambarys/vonios-kambario-interjero-tendencijos-2018-iesiems.d?id=76931609

 

Kodėl ir kaip reikia neapsigauti perkant santechniką?

2018-01-16

Norime gyventi jaukiai ir saugiai, tačiau toks jaukumas pasiekiamas ne iš kart. Žinoma jaukiems ir gražiems namams įsirengti reikia nemažai lėšų. Nemažai atvejų, kai žmonės pirkdami santechniką stengiasi sutaupyti kuo daugiau. Pernkant santechniką taupyti reikėtų atsargiai. Būtent todėl, kad santechnika tarnauja ne vienerius. Dažnai ir dešimtmetį. Aptarkime santechnikos nusidėvėjimo atvejus, išsiaiskinkime kodėl būtent svarbu neperlenkti lazdos perkant naują santechniką.

Plačiau

Pirmas lapas Ankstesnis lapas