Reikia patarimo?


Vardas:

El. paštas:
Žinutė:

Aš esu robotas:
Reikia patarimo? Spauskite čia
Reikia meistro?
Meistrasman.lt | Blog

Naudinga informacija | Patarimai

Meistrams | Namų vartotojams

PATARIMAI PADĖSIANTYS IŠVENGTI KLAIDŲ, PIRMOJO NAMO STATYBOS DARBŲ METU

2018-02-01

 

 

Svarbiausia – tinkamas planavimas. Naujai statomas namas – investicija ilgam laikui ir tikėtina, kad visam gyvenimui, todėl galvodami apie statybos darbus, turite gerai apgalvoti savo ateities planus. Ar ketinate plėsti savo šeimą? Ar dažnai namuose lankysis svečiai? Ar namuose planuojate dažnus draugų pasibūvimus? Ar turite augintinių ir ar planuojate jų turėti daugiau? Ar objekto lokacijoje galvojate praleisti likusį savo gyvenimą? Šie ir kiti panašūs klausimai yra svarbūs tuo, kad jie padeda atskleisti kokio tipo namas jums yra ir bus reikalingas. Tiksliai žinodami ko jums reikia, palengvinsite statybos darbus, jų planavimą bei darbų koordinavimą.

Plačiau

6 klaidos, kurių geriau nedaryti mažame bute

2018-01-30

 

1 KLAIDA. Dienos šviesos blokavimas

Natūrali dienos šviesa yra mažų ervių geriausia draugė. Pakabinkite veidrodį ant sienos prieš langą, kad šis atspindėtų šviesą ir ją paskleistų po erdvę. Dienos metu aklinai neuždenkite langų - naudokite pusiau peršviečiamas užuolaidas, žaliuzes arba diena-naktis roletus. Darykite viską, kad kuo daugiau šviesos patektų į jūsų namus.

 

Plačiau

Kiek kainuoja įrengti butą?

2018-01-28

Kai pradedate ieškoti būsto, kuriame norėtumėte įsikurti, pasidaro aišku, jog ši užduotis ne iš lengvųjų. Siekiant sukurti namus, kuriuose būtų gera ir patogu gyventi, geriausias patarimas – viską gerai apgalvoti.
 

 
Plačiau

Pirmas lapas Ankstesnis lapas Kitas lapas Paskutinis lapas